Výukový tablet pro 2. stupeň ZŠ - Překladače Ectaco

Výukový tablet pro 2. stupeň ZŠ - Překladače Ectaco

Přejít na obsah

Výukový tablet pro 2. stupeň ZŠ

Tablety pro děti

E-Shop ECTACO!

Výukové Tablety
Chtěli byste svým dětem dopřát něco z moderních technologií? Při správném používání je vhodný tablet. Pomůže se vzděláváním, rozvojem představivosti, při učení se novým dovednostem nebo vaše děti, případně i vás, efektivně zabaví, například při společném čtení pohádek.

Výukový tablet pro 2. stupeň ZŠ

Procesor: A133
Počet jader: 4
Frekvence procesoru [MHz]: 1 600
Operační paměť: 2 GB RAM
Interní paměť: 32 GB ROM
Displej: 8" IPS
Rozlišení: 1 280 x 800
Fotoaparát: 2.0  MPx přední + 5.0 MPx zadní
Wi-Fi: 802.11b/g/n
Bluetooth: BT 4.2
G-sensor: Ano
OTG: Podporováno
Zvukový výstup: 3,5 jack
Rozšiřitelnost: 1x microSDXC (až 128GB)
Baterie:
4 000 mAh
Jazyk:
CZ, SK, PL a další
Hmotnost tabletu: 338 g
Rozměry zařízení: 210 x 10 x 124 mm
Edice: PMQ/ Eductify
Lokalizace: v češtině.
Způsob platby: dobírka, faktura
Dostupnost:   Skladem
Termín dodání: 1-2 dny
OS: Android
Cena: 5990,00 vč DPH

___________________________________________________________________________________________
Tablety rychle rozšířili i jako prémiová učební pomůcka na všech úrovních školství a velmi populární je i mezi nejmenšími dětmi. Ty na tabletu fascinuje obraz, zvuk a samozřejmě interaktivita, která je neporovnatelně vyšší, než u většiny ostatních hraček. Aplikace obsahují tisíce otázek pečlivě seřazených podle témat a tříd. Obsah pokrývá kompletní základní školu. Pro snadné ovládání jsou testy založeny na více možnostech výběru. Na konci testu žák obdrží známku. Podrobné výsledky jsou uloženy a lze je kdykoli zobrazit.
 • Česká gramatika
Aplikace Česká gramatika je tu pro všechny, kteří si chtějí procvičit český pravopis Můžete si vybrat z velkého množství testů, přehledně seřazených do několika okruhů. Výsledky testů jsou oznámkované a zaznamenané, takže si následně můžete ověřit, kde jste udělali chyby.
 • Český jazyk – pravopis.
Tento výukový program vás vyzkouší z českého jazyka. Díky záznamu všech výsledků během testu se můžete vrátit ke svým chybám. Tím se zrychlí učení a každému to tak pomůže procvičit jeho vlastní chyby.
 • Matematika Testy
Aplikace obsahuje rozsáhlé testy a cvičení z matematiky vhodné pro první a druhý stupeň ZŠ a gymnasium. Zahrnuje základní operace (sčítání, odečítání, násobení, dělení) a jejich pořadí, zaokrouhlování, měrné jednotky, zlomky, desetinná čísla a římská čísla.
 • Matematika přiklady.
Vyzkoušejte si testování základních příkladů z matematiky. Uživateli se nabízí výuka, procvičování a test na čas. Program uchovává všechny výsledky testů na čas. Ve výsledcích jsou označeny chybné příklady a tyto příklady program nabídne ve speciálním režimu pro procvičování chyb (tlačítko procvičení chyb). Program nabízí příklady na sčítání a odčítání. Ty jsou vhodné pro žáky z prvního stupně základních škol. Jsou zde vybrané příklady pro oddělení sčítání bez přechodu a s přechodem desítky.
 • Anglická gramatika
Naučte se anglickou gramatiku přímo z tabletu pomocí této aplikace, která je ideální pro všechny nerodilé mluvčí. Tisíce otázek s okamžitým vysvětlením, seřazených podle témat.

 • Anglická slovíčka.
Více jak 500 anglických slovíček s pečlivě vybranými obrázky. Každý obrázek (fotografie)zobrazuje anglické slovíčko. Slovíčka jsou řazena do kategorií. Jedná se o základní šlovíčka, proto jsou vhodná zejména pro děti. Děti nemusí umět ani číst, protože se vše učí podle obrázků.
 • AJ Nepravidelná slovesa .
Nemůžete se naučit nepravidelná anglická slovesa? Máme pro vás aplikaci, se kterou to půjde téměř samo. Všechny tři tvary sloves, tak jak jsou běžně učeny na školách, infinitiv, minulý čas a minulé příčestí, jako například: go – went – gone. 118 nepravidelných sloves je rozděleno do 8 zkušebních kategorií od nejběžnějších po méně běžné. V aplikaci uslyšíte výslovnost jednotlivých sloves, uvidíte je napsaná i s fonetickým přepisem a zároveň je k tomu obrázek.
 • Německá slovíčka.
Naučte se přes 500 německých slovíček zábavnou formou. Tato výuka je velmi vhodná pro malé děti, protože každé slovíčko je znázorněno fotkou. Nejprve si vyberete kategorii slovíček. Program nabízí vždy šest obrázku a vysloví hledané slovo německy. Pokud správně zvolíte obrázek pro dané slovo, pak pokračujete ve výuce. Pokud slovo neuhádnete, pak se vám znovu zařadí do výuky. Když nevíte, tak vám napoví otazník česky. Každý výraz je namluven rodilým mluvčím v češtině i v němčině (včetně členu) a během výuky se zobrazuje německý text.
 • Nauč se pravopis.
V této aplikaci si můžete zdarma procvičit vyjmenovaná slova, s/z, bě/bje, mě/mně, vě/vje, i/y koncovky a ú/ů. Za malý příplatek si také můžete procvičit velká a malá písmena. Připlatit si také můžete za osobního lektora, který sleduje, která problematika vám dělá problémy, a poskládá vám cvičení na míru.
 • Zeměpis na maximum.
Vítejte v rodině vzdělávacích aplikací NA MAXIMUM! Aplikace na maximum jsou vytvořeny pro studenty základních a středních škol v České republice. Testujte se na své znalosti na otázkách vytvořených českými pedagogy. Ke každé otázce je připraven originální vysvětlující komentář.
 • Slepá mapa ČR.
Slepá mapa pro každého školáka. Slepá mapa ČR obsahuje polohu 49 měst, která musíte na mapě zaměřit. Počet měst a další vrstvy mapy budeme postupně rozšiřovat. Vyhodnocuje se odchylka od zaměřeného bodu, průměrná odchylka celého souboru měst, nejpřesněji a nejméně přesně určená města apod.
Objednávky bez registrace telefonicky: +420 777333779; 774999399, e-mail: info@ectaco.cz
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
Katalog
_____________________________
_____________________________
_____________________________


Návrat na obsah