Katalog zboží | Hlasový kapesní překladače Anobic - Překladače Anobic

Přejít na obsah
E-Shop ECTACO!
Překladače Anobic
Chcete se rychle naučit cizí jazyk nebo cestovat po světě, i když neznáte jazyk? Kapesní překladač Anobic Vám pomůže! Stačí jen chtít...

Kapesní překladač řeči a vět Anobic je maximálně přehledný a srozumitelný, s velice pokročilou slovní zásobou. Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života? Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače Anobic který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků.

Kapesní hlasový překladač Anobic
_____________________________________________________________________________________________________________________
Elektronický překladač Anobic Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází.
Skener Skanmarker Air lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android. Překladač vět a textů Scanmarker Air překládá j ednotlivá slova i celé věty do 40 různých jazyků.

Objednávky bez registrace telefonicky: +420 777333779; 774999399, e-mail: info@ectaco.cz
Návrat na obsah